طراحی معماری آنلاین

طراحی آنلاین معماری امروزه می تواند باعث به وجود آمدن طرح های خلاقانه ای باشد که در بستری آرام و امن، نظرات و خواسته های کارفرما را، در زمانی مناسب، با فعالیت تیمی به مدیریت یک سرپرست آتلیه معماری مجرب، بتواند به یک طرح پخته از نظر فرم و عملکرد و همسو با نیازهای کارفرما تبدیل نماید. پس از طراحی معماری فاز یک پروزه، مهمترین قدم، طراحی فاز یک سازه آن است که بتوان استخوان و پیکره اصلی سازه بنا را جهت تامین فرم ارائه شده، ایجاد نمود.

گروه معماری هورنو با تجربه ای در زمینه طراحی معماری، طراحی ویلا ، دکوراسیون داخلی، طراحی داخلی، طراحی سازه و طراحی تعاملی معماری و سازه، با توجه به نیاز بیشتر مخاطبان به خدمات اینترنتی،خدمات طراحی معماری، دکوراسیون داخلی و سازه خود را در قالب طراحی آنلاین ارائه می دهد. این امر می تواند از طریق وبسایت با قابلیت ثبت مکاتبات انجام شده و یا از طریق شبکه اجتماعی مجازی واتساپ، بسته به انتخاب کارفرمای محترم انجام شود.

"طراحی هزینه نیست سرمایه است"

نمونه پروژه طراحی سه بعدی کامل توسط گروه معماری هورنو

توضیحات : با کلیک و درگ روی تصویر می توانید در فضا گردش نمایید و با کلیک روی بخش های تعیین شده میتوانید وارد سایر اتاق ها و بخش های پروژه شوید.

مهمترین قدم ساخت یک بنا داشتن طرحی دقیق ،زیبا و عملکردی است که راحتی و آسایش را برای بهره برداران آن مهیا نماید. طراحی انواع پلان معماری ، جانمایی های داخلی و..‌‌. توسط گروه معماری هورنو با بهترین کیفیت، کم ترین هزینه و کم ترین زمان ممکن انجام می شود.

ما چه نوع خدماتی را ارائه میدهیم.

در هورنو با مشاوره و درک نیازمندی ها و سلایق شما، طرحی کاملا متناسب با روحیات شما و اعضای خانوادتان طراحی می شود. در هورنو با مشاوره و درک نیازمندی ها و سلایق شما، طرحی کاملا متناسب با روحیات شما و اعضای خانوادتان طراحی می شود. 

طراحی تخصصی ویلا

طراحی تخصصی ویلا شامل بخش های طراحی دکوراسیون داخلی ، معماری خارجی ، طراحی محوطه و سایر جزییات اجرایی می باشد ...

طراحی محوطه متناسب با زمین شما

محوطه سازی در معماری طیف گسترده ای را می‌تواند دربرگیرد و برای یک باغچه کوچک تا یک زمین بزرگ با کاربری‌های مختلف، می‌توان طراحی محوطه انجام داد...

طراحی نما مدرن و کلاسیک

برای طراحی نمای ساختمان می‌توان از متریال‌های مختلفی استفاده کرد که در این میان بکارگیری از نمای مدرن نیاز به متریال‌های جدیدتر دارد ...

طراحی سازه اقتصادی بتنی و فلزی

تخمین هزینه های سازه های بتنی به عواملی چون نوع مصالح ساختمانی، طرح سازه مورد نظر، مدت زمان اجرای اسکلت بندی ساختمان، مقدار فولادی که در طراحی ...

طراحی لند اسکیپ

طراحی لند اسکیپ ، مهارتی حرفه ای در ادغام سازه ها مانند ساختمان ها و پیاده رو ها، با مناظر طبیعی و طرح های زمین، آب و گیاهان می باشد...

طراحی دکوراسیون

دکوراسیون داخلی به عنوان یک هنر، یک حرفه و یا صنعت در جهان شناخته شده است. طراحی دکوراسیون داخلی بهبود فضای داخلی ساختمان برای ...

طراحی منحصر به فرد

ما با در نظر گرفتن عوامل مختلف تاثیر گذار بر روی پروژه سعی داریم با ارائه چندین نمونه مختلف از طراحی و با بحث و گفتگو پیرامون پروژه به بهترین طراحی جهت ساخت و اجرای برسیم.

روند طراحی آنلاین

1- انتخاب عنوان مورد نظر طراحی:

کارفرما در این مرحله عنوان طراحی مورد نظر را مانند طراحی پلان، طراحی ویلا و... انتخاب می نماید.

2- ارائه خواسته ها و مشخصات طراحی:

در این مرحله کارفرما اطلاعات تکمیلی خود را مانند ابعاد، اندازه، دغدغه های موجود، تصاویری از محل مورد نظر، فایل های لازم برای طراحی، نمونه های مورد نظر و سایر اطلاعات به نظر مهم را ارسال می نماید.

3- ثبت سفارش و تماس با کارفرما:

در این مرحله کارفرما خلاصه از اطلاعات شخصی و وارد نموده اش در سایت را مشاهده کرده و سپس در اولین ساعت کاری کارشناسان طراحی آنلاین مهندسین مشاور سرور وهمکاران با کارفرمای محترم تماس حاصل نموده و هزینه و زمان انجام طراحی به او اعلام خواهد شد.

4- برداشت اطلاعات حضوری از پروژه:

در صورتیکه کارفرما تمایل داشته باشد که اعلام نیازهای اولیه او، برداشت ابعاد و اندازه ها به صورت حضوری انجام شوند، لازم است تیک گزینه اعزام کارشناس را کلیک نماید، در اینصورت احتیاجی به نوشتن اطلاعات اولیه هنگام ثبت سفارش طراحی نمی باشد.

آیا نیاز به مشاوه دارید ؟

لطفا فرم روبرو را با دقت پر نمایید و به صورت خلاصه مسئله مورد نظر خود را شرح دهید ؛ ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت .

گزارش خطا
تصاویر 360 درجه
در صورتی که تصاویر برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .
    مستند های مرتبط با این بنا