خانه دوم ، دفتر کاری منحصر به فرد در هالیوود

فعالیت کاری امروزه زمان زیادی را در زندگی افراد کارمند به خود اختصاص داده است بنابراین مانند خانه دوم نقش زیادی در فعالیت های کاری و سلامتی جسمی و روحی کاربران خواهد داشت.  مبنای طراحی این دفتر کار به عنوان فضایی با نام خانه دوم در هالیوود ، holLA ، در یک سایت 90800 فوت مربعی شامل دو ساختمان و در سال 1964 توسط پل ویلیامز ، اولین معمار شناخته شده آفریقایی-آمریکایی طراحی شده است.

 این ساختمان دارای نگاه Neocolonialism  کلاسیک در لس آنجلس است در این ساختمان موجود 320 حوزه در طبقه همکف و دفاتر اضافی با 200 فضای کار در طبقه اول قرار دارد که دارای امکانات مشترکی از قبیل کافه ، بار ، رستوران ، سالن کنفرانس و رویدادها ، مناطق استراحت و تراسهای باز ، در اطراف ساختمان می باشد.

در بالای پارکینگ زیرزمینی موجود ، 60 دفتر جداگانه و اتاق های جلسه بیضی شکل جدید قرار دارد که در محاصره باغی قرار گرفته اند که تقریباً برای 700 نفر خانه دوم خواهد بود.

 چهار فرم مختلف از شکل بیضی 60 دفتر ییلاقی با 4 اندازه مختلف را ایجاد می کند و دیوارهای خمیده شفاف به نمای افقی 360 درجه اجازه می دهد تا فضا و افراد  با گیاهان به تعامل بپردازند.

فضاهای داخلی در این پروژه خیلی مورد توجه قرار نگرفته و تمرکز اصلی آن در فضای بیرونی است در واقع در خانه دوم هالیوود ، به جای آوردن باغ در داخل دفتر ، دفتر به باغ آورده شده است. 60 دفتر مستقل توسط گلخانه ها احاطه شده اند که بیش از 10،000 پوشش گیاهی و درخت ، پروانه ها ، مورچه ها ، زنبورها ، سنجاب ها … را شامل شده که  همچنین با انسان ها در یک فضا قرار می گیرند مسیرهای چوبی و بتونی از باغ با گیاهانی فضا را تغییر داده و  بیانگر این شعار است که اگر می خواهید جهان به مکان بهتری تبدیل شود ، به خودتان نگاهی بیندازید و سپس تغییر دهید.

 Second Home Hollywood یک فضای آزمایشی برای یک کارمند اداری متوسط ​​است برای اینکه هر روز با چیزهای دیگری غیر از انسان به تعاملات بپردازد. این تقریب به طبیعت تنها قدم به سمت زندگی پایدار تر نیست  بلکه راهی برای کاهش دما و  ایجاد سایه، ورود نور و تهویه طبیعی است.

تمام آبهای موجود در محل در دو مخزن جمع آوری شده و در مجموع 37000 گالن ظرفیت ذخیره سازی برای آبیاری استفاده می شود. این دفتر کار برای داشتن چشم انداز به جای 70،000 فوت مربع  90.800 فوت مربع از مکان اصلی را به جای پارکینگ به  باغ اختصاص داده است. این یکی از معدود تحولات در تاریخ است که ردپای محیط داخلی را به محیط طبیعی برگردانده است.

تحریریه گروه معماری هورنو

منبع : arel.ir

علاقه مند به طراحی محتوای در رابطه با معماری و نویسندگی
گزارش خطا
تصاویر 360 درجه
در صورتی که تصاویر برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .
    مستند های مرتبط با این بنا