راهنمای انتخاب رنگ برای دیوارهای شاخص در دکوراسیون

دیوارهای شاخص در دکوراسیون راهی عالی برای آوردن رنگ یا بافت های جالب به دکوراسیون هر اتاقی است ، بدون آنکه بیش از حد کار های عجیب غریب کنید یک رنگ را برای دیوار شاخص منزل انتخاب کنید اگرچه به دلیل گزینه های بی شمار رنگی تصمیم گیری در مورد رنگ مناسب دیوار میتواند مشکل باشد اما با هورنو برای سهولت کار ، با یک راهنمای سریع برای توضیح معانی رنگ برای دیوارهای شاخص در دکوراسیون منزل همراه باشید…

آبی

این رنگ با خاصیت تسکین دهنده رنگ آرامش است و نمادی از آرامش ، آرامش و آرامش است. تمام سایه های آبی می توانند جلوه ای تازه، خنک و با طراوت به اتاق شما بدهند.

زرد

زرد رنگ خوشبختی است . برای اتاق خواب کودک یا اتاق نشیمن مناسب است زیرا نمادی از خوش بینی و نشاط است.

سبز

سبز رنگ تعادل و رشد است. نشان دهنده طبیعت و سلامتی است و می تواند فضای شادابی را در خانه ایجاد.

یاسی

این تنالیته ی رنگ بنفش روشن نماد زنانگی ، لطف و ظرافت است که برای اتاق خواب یا هرجای دیگری که به تاچ معنوی نیاز دارد بسیار مناسب است.

نارنجی

نارنجی رنگ انرژی ، تعادل و اشتیاق است. مانند رنگ زرد ، نارنجی نیز نماد شادی است و برای اتاق نشیمن یا اتاق خواب عالی است.

خاکستری

اگر می خواهید از مسیری پیچیده تر بروید ، رنگ خاکستری رنگ خانه شماست. خاکستری نماد امنیت ، وقار و بلوغ است.

رنگ های تیره یا نزدیک به مشکی

این رنگ ها اگرچه برای تمامی فضاها مناسب نیستند ، زیرا رنگ های تیره می توانند فضای شما را کوچکتر کنند  اما در مقادیر کم ، رنگ سیاه می تواند به فضای شما شیکی و شخصیت بیفزاید همچنین نمادی از قدرت ، در این رنگ ها بسیار تقویت کننده است  اگر از انجام اینکار مطمئن نیستید بهتر است این سایه ها را با استفاده از کاغذ دیواری به دیوار شاخص اضافه کنید یا تابلوهای هنری را به دیوار های تیره بیافزایید.

تحریریه گروه معماری هورنو

منبع:decoboom.ir

علاقه مند به طراحی محتوای در رابطه با معماری و نویسندگی
گزارش خطا
تصاویر 360 درجه
در صورتی که تصاویر برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .
    مستند های مرتبط با این بنا