رنگ های سبز و مشکی در دکوراسیون آپارتمانی در اسپانیا

شرکت طراحی Egue y Seta اخیراً آپارتمانی آرامش بخش و مدرن در مادرید ، اسپانیا را به اتمام رسانده است.

در کنار درب ورودی یک تراس کوچک قرار دارد که شامل صندلی ها ، مکانی برای غذا خوردن و باربیکیو است. این آپارتمان با سبک معاصر و دارای اتاق نشیمنی با  سقف شیب دار  است که با مبلمان راحتی ال شکل،تابلوهای هنری ، قفسه دکوری و دیوار سبز رنگ طراحی شده همچنین در کنار نشیمن راهرویی نه چندان طولانی وجود دارد که به سایر قسمت های منزل منتهی می شود.

اتاق نشیمن با فضای ناهار خوری و آشپزخانه تلفیق شده و قفسه دیواری فضای ذخیره سازی اضافی را در کنار کابینت های مشکی مات با تم کلی رنگ های سیاه و سبز در سراسر این آپارتمان اسپانیایی ایجاد کرده است.

قفسه های چوبی در آشپزخانه دارای نورپردازی پنهان است که درخشش و روشنایی ملایمی در فضا ایجاد می کند و ظروف شیشه ای را نمایان و برجسته می کند.

اتاق خوابی مدرن در قسمت جلویی راهرو  و پشت نشیمن واقع شده است و نیم دیوار کوچکی در جلوی درب کمد بستر قرارگیری تخت خواب را ایجاد که هم فضای لازم برای فضای ذخیره سازی را مسدود نمیکند و هم مکانی را برای قراگیری وسایل ضروری ویا دکوری بالای تخت خواب ایجاد می کند سمت دیگر زیر شیروانی به منظور قسمتی برای حوزه کار و مطالعه در نظر گرفته شده است.

در ادامه با هورنو با پلان این آپارتمان همراه باشید….

تحریریه گروه معماری هورنو

منبع:decoboom.ir

علاقه مند به طراحی محتوای در رابطه با معماری و نویسندگی
گزارش خطا
تصاویر 360 درجه
در صورتی که تصاویر برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .
    مستند های مرتبط با این بنا