طراحی داخلی این آپارتمان کوچک با دکوراسیون مینیمال و زیبا، فضایی نفیس و شیک با درخشش های سفید و عسلی ایجاد کرده است.
این زیبایی بدیع در ترکیب دکوراسیون با سبک مینیمالیسم و خلوص رنگ سفید ، استفاده گسترده از متریال های طبیعی(عمدتا چوب و پارچه) و تاچی درخشان از اکسسوری و جزئیات مسی خانه ای آرامش بخش و مدرن تشکیل داده است.

جریان حاصل از پلان باز در این آپارتمان کوچک همه نیازهای ضروری حاصل از سبک زندگی مدرن را به هم پیوند داده و در گوشه خانه آشپزخانه ای بسیار کوچک و مینیمالیستی و در عین حال به یاد ماندنی – مخصوصاً به دلیل روکش مسی یک قسمت از دیوار و کابینت ها – به چشم می خورد همینطور در کنار میز ناهار خوری هماهنگ با کابینت های مسی و نزدیکی به آشپزخانه دکوارسیون را تکمیل کرده است. یک پارتیشن شیشه ای اتاق خواب زیبا را به وجود آورده که برای حفظ حریم خصوصی می تواند با پرده ای از دید مستقیم خارج گردد.

در واقع استفاده از پارتیشن شیشه ای برای جداسازی و تفکیک حوزه ها به کار رفته ضمن اینکه متریال شیشه برای جلوگیری از کوچک تر شدن و گشایش فضایی در حین جداسازی اتاق خواب صورت گرفته است.

روکش چوبی کف ، دیوارها و حتی سقف ، احساسی ارگانیک و گرم را به فضا اهدا کرده و با طراحی و توجه به جزئیاتی ظریف مانند تزئینات مسی و رنگ عسلی، خلوص و طراوت ، مینیمالیسم و سبکی بی عیب و نقص را در این پروژه ایجاد کرده است ضمن اینکه خطوط و نقاط تیره مشکی رنگ برای ایجاد کنتراست در برخی نقاط تکرار شده است.

تحریریه گروه معماری هورنو

منبع:decoboom.ir

علاقه مند به طراحی محتوای در رابطه با معماری و نویسندگی
گزارش خطا
تصاویر 360 درجه
در صورتی که تصاویر برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .
    مستند های مرتبط با این بنا