طراحی داخلی ویلای مدرن در کالیفرنیا توسط گروه معماران Brown Studio  به اتمام رسیده که الهام بخش خانه های اسکاندیناوی است. خانه به صورت تک طبقه و دارای سایدینگ فلزی است و در سطحی با نمای ۱۸۰ درجه ای با ویو اقیانوس قرار دارد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن modern-villa-6-250x300-1.jpg است

فضای داخلی، با نور زیاد و با استفاده از فرم های ساده و خطوط شارپ طراحی شده است. در اتاق نشیمن، بخشی از دیوار با تورفتگی به سمت داخل مکانی برای قرارگیری تلویزیون و کنسولی ایجاد نموده است.

پلان داخلی خانه با طرحی باز فضاهای عمومی خانه شامل اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری و آشپزخانه را در یک فضای یکسان در خود جای داده و سقف چوبی به کار رفته در فضا به بلندتر نشان دادن ارتفاع و احساس خانه چوبی روستایی کمک کرده است.

 در طراحی داخلی ویلا یک دیوار شیشه ای کشویی قسمت های  عمومی خانه را به عرشه و استخر مشرف می کند و عرشه به عنوان نشیمن ثانویه، با صندلی، مبل و روشنایی مبله شده است.

در اتاق خواب مستر، یک پارتیشن شیشه ای حمام را مجزا ساخته  و قرارگیری حمام در پشت اتاق خواب فضایی ایجاد کرده تا در حین حفظ حریم و محرمیت ، مناظر اطراف از اتاق قابل رویت باشد و  در اتاق خواب چشم انداز خوبی را ایجاد نماید.

در دکوراسیون حمام دو  دوش و روشویی و وان حمام جداگانه قرار گرفته و در اتاق خواب دیگر، یک درب شیشه ای کشویی بزرگ به یک منطقه کوچک دارای فضای سبز کوچک گشوده می شود.

خانه شامل یک اتاق مهمان می باشد که در حال حاضر به منظور دفتر کار خانگی استفاده می شود پشت درب کشویی معلق یک حمام مجزا در نظر گرفته شده است در ادامه با تصاویر بیشتر با هورنو همراه باشید…..

تحریریه گروه معماری هورنو

منبع : decoboom.ir

علاقه مند به طراحی محتوای در رابطه با معماری و نویسندگی
گزارش خطا
تصاویر 360 درجه
در صورتی که تصاویر برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .
    مستند های مرتبط با این بنا