ایده اصلی در طراحی این گلدان ها،  گیاهان و رشد آن ها از دل خاک است در واقع  ایده این گلدان های دیواری دکوری نشان از زمانی است که گیاهان از طریق شکاف های کوچک بین سنگ های پیاده رو و سنگ ها سر بیرون می آورند و رشد می کنند.

طراح از طراحی فوق العاده برای نمایش قدرت طبیعت استفاده کرده و با طراحی گلدان های دیواری دارای شکاف که گیاهان از دل آن ها رشد کرده در اشکال متفاوت بهره گرفته است.

گلدانهای تامسا یادآور گیاهانی است که از طریق شکاف های کوچک بین سنگ ها رشد می کنند و نام تامسا یک کلمه کره ای تحت عنوان “شکاف کوچکی بین چیزها” است.

کالکشن طراحی این گلدان ها دارای سه طرح است، اولین ، یک سیستم گلدان دیواری مدولار است که می تواند در سه نقطه مختلف نصب شود، به کاربر اجازه می دهد تا زاویه گلدان را انتخاب کند.

طراحی دوم در لایه ها است که دارای ۳ قطعه در ابعاد و عمق مختلف است و کاربر می تواند ترکیب و همپوشانی آنها را برای ایجاد عمق و سایه ایجاد کند.

طراحی سوم، مجموعه ای از گلدان های جدولی مدولار است که از مجموعه ای از سه گلدان از ارتفاع های متفاوت تشکیل شده که هر کدام دارای یک مخزن و درب است که به عنوان یک استعاره برای شکستن گلدان ها و رشد گیاهان از زمین  به کار رفته است.

تحریریه گروه معماری هورنو

منبع:decoboom.ir

علاقه مند به طراحی محتوای در رابطه با معماری و نویسندگی
گزارش خطا
تصاویر 360 درجه
در صورتی که تصاویر برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .
    مستند های مرتبط با این بنا