گروه معماران فردریک تانگ، بازسازی یک آپارتمان تاریخی را در ساختمانی به سبک آرت دکو که مشرف به موزه بروکلین در نیویورک است را طراحی و اجرا کرده است قدمت این ساختمان به سال ۱۹۲۶ برمی گردد.

بازسازی آپارتمان برای یک زوج و دو فرزندشان طراحی شده است طراحی آپارتمان با جزئیات معاصر و سفارشی که از روحیه هنری و سبک زندگی خانواده الهام گرفته شده فضا را با ابعاد تاریخی آن در گذشته مرتبط می کند.

قبل از بازسازی در قسمت ورودی یک قفسه دیواری باز سفید رنگ و مجموعه ای کابینت برای آماده سازی قهوه قرار داشت ،که پس از بازسازی  ضمن تغییر کفپوش به یک کتابخانه از کف تا سقف و با حذف قسمتی از دیوار به فضایی کاربردی، روشن و مدرن تبدیل گردید.

بازسازی اتاق غذاخوری

اتاق ناهار خوری ، که قبلا دارای کاغذ دیواری طرح دار  و فضایی تاریک و شلوغ بود ، اکنون به یک فضای منظم دکور شده با یک روشنایی آویز نارنجی رنگ از دهه ۱۹۶۰ ، یک نیمکت مطالعه سفارشی در کنار پنجره ها  و یک کمد بزرگ و یک میز غذاخوری ۴نفره شده که علاوه بر زیبایی از همه فضاها حتی در گوشه ها استفاده بهینه و کاربردی شده است.

بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه شامل برداشتن دیواری برای باز شدن  به اتاق غذاخوری بود. آشپزخانه به روز شده دارای کابینت چوب گیلاس به رنگ بلوطی است که از کارهای چوبی کالیفرنیای جنوبی به صورت سفارشی استفاده شده است و دارای دستگیره ها و دربهای کشویی است کاشیها در تضاد با یک سینک مرمر مشکی و سطح کانتر مشکی آشپزخانه جلوه بیشتری پیدا کرده و کنتراست جذابی ایجاد کرده اند. همینطور یک قسمت از کانتر برای قرارگیری دو صندلی خالی شده و به غذاخوری اختصاص یافته است.

بازسازی اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب اصلی ، از کمد و میز تحریر سفارشی با چوب گردو  تشکیل شده که در کنارآباژور و تابلوی هنری چشمگیر جلوه بی نظیری پیدا کرده ضمن اینکه از نظر کاربردی هم حوزه خواب و استراحت هم کار و مطالعه و هم فضای کافی برای ذخیره سازی را مهیا ساخته است.  در اتاق های خواب دیگر ، لهجه های روشن و رنگارنگ  در دکوراسیون خودنمایی می کنند. 

در ادامه با تصاویر بیشتر و پلان بازسازی این آپارتمان با هورنو همراه باشید…..


تحریریه معماری هورنو

منبع : decoboom.ir

علاقه‌مند به طراحی معماری و مطالعات در حوزه های مربوطه
گزارش خطا
تصاویر 360 درجه
در صورتی که تصاویر برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .
    مستند های مرتبط با این بنا