موزه بین‌المللی جاسوسی

جهت نمایش تصاویر با کیفیت اصلی بر روی آن ها کلیک نمایید.

مستند این بنا

برای مشاهده کلیک نمایید

تصاویر 360 درجه

برای مشاهده کلیک نمایید

زمان:
کاربری:
معمار:
مکان:

موزه بین‌المللی جاسوسی

در صورتی که تصویر نقشه برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .

موزه بین‌المللی جاسوسی

معمار: ریچارد راجرز

کاربری: موزه

تاریخ: 2015-2019

مشتری: شرکت مالریت

محل: واشنگتن دی سی ، امریکا

مساحت ناخالص: حدود 110،000 متر مربع

مهندس سازه: A&SK

معمار منظره: شرکت معماران  Michael Vergason Landscape

نماینده مشتری: شرکت های JBG

طراحی نمایشگاه: گالاگر و همکاران

مهندس نما: اکرسلی اوکالاگا

 

موزه بین‌المللی جاسوسی بخشی از طرح جامع RSHP برای L’Enfant Plaza در واشنگتن دی سی را تشکیل می‌دهد و خانه‌ای جدید برای جاسوسی خصوصی که ابتدا در یک ساختمان قرن نوزدهم در محله پن واقع شده است ، ایجاد می کند.

 

 

موزه بین‌المللی جاسوسی به عنوان یک ساختمان فرهنگی، فعالیت و منافع خود را در یک محله که به ساختمان‌های اداری دولت در مقیاس بزرگ اشاره دارد، ایجاد می‌کند. در نتیجه، موزه جدید جاسوسی یک کاتالیزور برای بازسازی خیابان دهم، آغاز و تقویت اهداف کمیته ملی برنامه ریزی سرمایه برنامه اکوادستریست SW  است.

 

 

با الهام از تکنیک‌های جاسوسی، ساختمان در دید ساده پنهان می‌شود.  فضای نمایشگاه آن در یک جعبه سیاه، یک جعبه اسرار مورب، با دیوارهای شفاف مات، با استفاده از باله‌های سرخ روشن قرار داده شده است. یک نقاب شیشه‌ای که با ستون‌های قرمز به حالت تعلیق درآمده است، انعکاس نور را کاهش می‌دهد.

 

 

 

این حجاب ضمنا دهلیز و لابی طبقه همکف و فضا – و ادامه قلمرو عمومی از خیابان دهم تا ساختمان‌های اداری جدید در میدان را دربرگرفته است. در پشت این نقاب، نمای برجسته زوایای لژ از خیابان و فضای عمومی به یک سو، شکستن خط ساختمان برای ایجاد یک نقطه عطف مخرب در تاج خیابان دهم که از پارک ملی در یک طرف و پارک بانکر در طرف دیگر قابل‌رویت است.

 

 

 

بالای سالن انتظار دو طبقه و سه طبقه نمایشگاه و فضای تئاتری که در داخل جعبه قرار دارند، دو طبقه از فضای سرپوشیده است که نامحسوس از سطح خیابان، با یک تراس سقف دار پوشیده شده است که از آن منظره شهر و اسکله واشنگتن دیده می‌شود. آسانسورها در پشت ساختمان قرار دارند، اما بازدیدکنندگان می‌توانند از جعبه موزه به دهلیز بالاتر از سطح خیابان بروند و زندگی را به نمای خارجی هدایت کنند.

 

 

مهدی سلیمانی
علاقه‌مند به طراحی معماری و مطالعات در حوزه های مربوطه
گزارش خطا
تصاویر 360 درجه
در صورتی که تصاویر برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .
    مستند های مرتبط با این بنا