موزه هنر معاصر هرنینگ(Herning museum of contemporary art)

جهت نمایش تصاویر با کیفیت اصلی بر روی آن ها کلیک نمایید.

مستند این بنا

برای مشاهده کلیک نمایید

تصاویر 360 درجه

برای مشاهده کلیک نمایید

زمان:
کاربری:
معمار:
مکان:

موزه هنر معاصر هرنینگ(Herning museum of contemporary art)

در صورتی که تصویر نقشه برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .

 

موزه هنر معاصر هرنینگ

معمار: استیون هول 

زمان: ۲۰۰۹

مساحت: ۵۶۰۰۰ متر مربع

 

توضیحات متن توسط معماران ارائه شده است. مرکز هرنینگ هنر برای اولین بار سه موسسه فرهنگی متمایز را با هم متحد می‌کند: موزه هنری هرنینگ، گروه موسیقی میدوست و Socle du Monde. این مرکز جدید به منظور ترکیب آثار هنری و موسیقی بصری در نظر گرفته شده است. طراحی ساختمان و معماری در یک ساختمان یک سطح که شامل گالری‌های دائمی و موقتی، سالن 150 صندلی، اتاق‌های تمرین موسیقی، رستوران، کتابخانه رسانه ای، دفاتر اداری و چشم انداز فعال خواهد بود. طراحی مرکز هدف ساخت سایت است.

در تبدیل دشت هموار، یک هزار بهره جدید نیز وجود داشت. منظره تپه‌های پوشیده از علف و استخرها، همه مناطق و مناطق خدمت را پنهان می‌کند در حالی که شکل مناظر شهری را شکل می‌دهند که بر روی استخرهای انعکاس‌دهنده که در آفتاب جنوب قرار گرفته‌اند، تمرکز دارند. ارتباط برجسته با نساجی و هنر الهام‌بخش مفهوم طراحی شد. استیون هال می‌گوید:  بخشی از مجموعه هنری فعلی در یک کارخانه قدیمی در هرنینگ قرار دارد.

این ساختمان متعلق به دهه ۱۹۶۰ به شکل یقه پیراهن طراحی شده و از طرف دیگر خیابان دیده می‌شود. این تعامل بین صاحب کارخانه و هنرمندان ارت پوورا مانند پیرو مانزونی بود که امکان ایجاد چنین مجموعه ویژه هنری را در هرنینگ فراهم کرد. از قسمت فوقانی دیوار، از تخته دیوارها استفاده شده است. پارچه‌های پارچه ای برای ایجاد بافت پارچه به دیوارهای بیرونی بتن سفید در ساختمان قرار داده شده اند.

 

منبع:archdaily

مهدی سلیمانی
علاقه‌مند به طراحی معماری و مطالعات در حوزه های مربوطه
گزارش خطا
تصاویر 360 درجه
در صورتی که تصاویر برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .
    مستند های مرتبط با این بنا