امروزه زندگی در آپارتمان های کوچک بسیار مرسوم گشته و زندگی شهری  و گرانی ، خانواده ها را به سبک زندگی در فضاهای محدود عادت داده، از این رو دکوراسیون داخلی  گام فراتر مینهد و راهکارهایی را  برای زندگی با کیفیت تر  هم از نظر کاربردی و هم از دیدگاه  زیبایی شناسی پیشنهاد می دهد  یکی از موارد که در خانه های کوچک مهم است استفاده از مبلمان  مناسب و راهکارهای خلاقانه برای ایجاد  توهم بصری به منظور بزرگ تر نشان دادن فضاست.

خالی گذاشتن فضاها یا بکارگیری رنگ ها و نصب اقلام مختلف در ارتفاع های مختلف از جمله راهکارهایی به این منظور هستند که طراحان در فضاهای اپارتمانی استفاده می نمایند.

از وسایل ضروری در دکوراسیون داخلی نشیمن هر خانه ای تلویزیون است که محل قرارگیری ان چالشی در دکوراسیون فضاهای کوچک محسوب می شود لازم است بدانید با نصب تلویزیون روی دیوار  و همین طور استفاده از میز های تلویزیون معلق و دیواری که از زمین فاصله دارند نه تنها می توانید فضای اضافی مطلوب ایجاد کنید بلکه این نوع میز ها به دلیلی فاصله از زمین، دکوراسیون را خلوت تر و سبک تر نشان می دهند و  توهم فضای بیشتری ایجاد می کنند. از سوی دیگر رای بهینه سازی و کاربردی بودن فضای نشیمن و تلویزیون فضای ذخیره سازی مخفی ، قفسه بندی ، نور LED و مدیریت کابل ها بسیار کاربردی هستند که میز تلویزیون خوب بایستی بتواند این خصوصیات را برای زیبایی بصری و عملکرد مناسب پوشش دهد. در ادامه با نمونه های متفاوتی از میز تلویزیون دیواری در متریال ها و رنگ ها و سبک های مختلف برای دکوراسیون نشیمن منزل با هورنو همراه باشید…..

تحریریه گروه معماری هورنو

منبع:decoboom.ir

علاقه مند به طراحی محتوای در رابطه با معماری و نویسندگی
گزارش خطا
تصاویر 360 درجه
در صورتی که تصاویر برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .
    مستند های مرتبط با این بنا