Tower 1 at 420 Kent Residential Building

جهت نمایش تصاویر با کیفیت اصلی بر روی آن ها کلیک نمایید.

مستند این بنا

برای مشاهده کلیک نمایید

تصاویر 360 درجه

برای مشاهده کلیک نمایید

زمان:
کاربری:
معمار:
مکان:

Tower 1 at 420 Kent Residential Building

در صورتی که تصویر نقشه برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .

 

Tower 1 at 420 Kent Residential Building

آپارتمان ها

مکان: بروکلین، ایالات متحده

معماران: اودا نیویورک

مساحت: 80000 فوت مربع

سال: 2019

 

شرح متن توسط معماران تهیه شده است. 416 کنت انواع مختلفی از گزینه های مسکونی را در ساحل بروکلین، با به حداکثر رساندن آپارتمان های گوشه با لایه بندی کناره های ساختمان پیشنهاد می کند. در روش اودا، 416 کنت ساختمان های مسکونی معمولی موجود در نیویورک را مورد سوال و بررسی قرار می دهد در حالی که روشنایی، فضای سبز و سازگاری اجتماعی را وارد کار می کند.

416 کنت با 22 طبقه، برج شمالی مجتمع است. 252 واحد آپارتمانی با اقامت 20 درصدی از آپارتمان های در دسترس را فراهم می آورد. سه برج مجزا نماهای چندبعدی ایجاد کرده و 80% از کل آپارتمان ها واحدهای گوشه ای هستند. اضافه کردن این سه بعد به محفظه هم در فضای خارجی و هم در داخل، سطحی برای حرکت های ناشی از برهمکنش ها ایجاد می کند. واحدها زیبایی خود را از پل ویلیامز بورگ، رودخانه شرقی و چشم اندازهای شرقی شهر منهتن می گیرند. تفرجگاه کنت به پیاده راه کناری از گرین پوینت تا دامبو اضافه می شود. در مجموع 77000 از فضای خارجی پیرامون توسعه طراحی شده اند.

 

 

در فضاهای داخلی نور طبیعی از پنجره های کف تا سقف نفوذ می کنند با یک قرنیز کوتاه برای نشستن کنار پنجره و یک تناقض بی نظیر بین صحنه روزمره در آپارتمان و فضای باز به سمت منهتن و رودخانه ایجاد می کند.

استفاده از مصالح خام از قبیل فولاد کورتن، چول و صفحات فلزی، یک وابستگی به سواحل ویلیام بورگ ایجاد می کند. آرایش این المان ها به فرم غیرعادی و غافلگیر کننده فضاهایی را سازماندهی کرده و توالی یکپارچه از فعالیت های تعریف شده را ایجاد می کند. با ایستادن در پیچ رودخانه شرقی، ساختمان ها به عنوان سطوح ردیفی و سازگار بر روی آب شناور می مانند. طبقه 11 ام از چشم اندازه 360 درجه ای منهتن، بروکلین و کویینز بهره می برد.

 

 

با این سیستم دسته های طره ای (که به بالای 15 اینچ می رسند)، حتی آپارتمان های قرار گرفته در جناحین برج از چشم انداز آب بهره می برند. طرح های متراکم برای به حداکثر رساندن روشنایی و چشم اندازه ها آرایش داده شده اند. آن ها همچنین چهارچوب استراتژیکی برای ترکیب طبقات که پروفیل های دینامیک از برج ها می سازند را ایجاد می کنند. یک سبزخ زار از ساکنان 416 کنت استقبال می کند. فولاد کورتن زنگ زده در فضا آرایش پیدا کرده است که چشم اندازها و مسیرهای اطراف را پنهان می سازد. پشت میز پذیرش یک تصویر دیوار به دیوار بر روی آینه لایه لایه شده و اجازه حرکت نوسانی به آن می دهد.

 

منبع:ARCHDAILY

مهدی سلیمانی
علاقه‌مند به طراحی معماری و مطالعات در حوزه های مربوطه
گزارش خطا
تصاویر 360 درجه
در صورتی که تصاویر برای شما نمایش داده نمی شوند لطفا از نرم افزار تغییر آیپی ( فیل.تر..شکن) استفاده نمایید .
    مستند های مرتبط با این بنا